• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні здобувачі вищої освіти! Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання із Днем знань!

Завжди український народ цінував мудрість, освіту, науку. Освіта – це фундамент, на  якому будується благополуччя країни і народу, який в неї живе та працює!

У цей день завжди вітаємо здобувачів вищої освіти, учнів, студентів, педагогів, викладачів із побажаннями завжди, у будь-яких умовах життя, прагнути до найвищих результатів у навчанні, у викладанні дисциплін. Будьте завжди активними і успішними, впевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

Шановні наші першокурсники! Нехай навчальний рік стане для всіх вас дивовижним часом нових звершень та перемог, миру та благополуччя у нашій країні, в кожній родині. Сподіваємось, що ті знання, які ви отримаєте протягом навчання стануть фундаментом вашого професійного розвитку, що саме з ними ви отримаєте  професію, яка буде приносити вам задоволення та достатнє фінансове положення.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, нескінченної енергії, миру та оптимізму.

З повагою, колектив кафедри МСТ

 

 

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>