• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Підприємства

Початок взаємовідношень студентів з підприємствами починається з 1 курсу. Студенти 1 курсу за планом дисципліни «Вступ до спеціальності» ходять на ознайомчі екскурсії на поліграфічні підприємства Харкова.

З 2 по 5 курси на підприємствах проводяться лабораторні роботи та практичні заняття зі спеціальних дисциплін: «Основи технології поліграфічного виробництва», «Технологія і устаткування поліграфічних процесів» - Книжкова фабрика «Торнадо» (ПП «Юнісофт»), «Технологія оперативних і спеціальних видів друку», « Фотореєстраційні та формні процеси», «Вузли і механізми поліграфічного устаткування» - НДІ «Лазерних технологій», Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти, «Фотореєстраційні та формні процеси», «Системи управління кольором» - ТОВ «Бурунін і Ко», «Обробка відеоінформації» - Телевізійний центр ХНУРЕ та ін.

Згідно з навчальним планом виробничу і атестаційну практику студенти проходять на провідних підприємствах видавничо-поліграфічної галузі під керівництвом висококваліфікованих фахівців (технологів, інженерів, керівників виробництва і т.п.). Перелік баз практик наведено нижче.

Для підвищення рівня професійної підготовки викладачі кафедри проходять курси підвищення кваліфікації на поліграфічних підприємствах східного регіону, а також навчаються на семінарах, які організовують провідні поліграфічні фірми: програма підготовки викладацьких кадрів і налагодження творчих зв'язків фірми Heidelberg Druckmaschinen AG, Німеччина; семінар «Автоматизовані системи управління поліграфічними підприємствами» фірми «Моноритм», семінар фірми «Konica Minolta» та ін.

Провідні фахівці видавничо-поліграфічної галузі залучаються не тільки до організації науково-практичних семінарів, а й до проведення лекцій для студентів спеціальності «Видавництво і поліграфія».

Голови ЕК - провідні фахівці поліграфічних підприємств: Гудзинський В.Є. - директор видавництва «Факт», Костарєв Д.Б. - технічний директор ПФ «ЕВІРА», Бурунін В.А. - заступник директора ТОВ «Бурунін і К».

Для більш тісного зв'язку навчального процесу з виробництвом теми атестаційних робіт бакалаврів і магістрів формуються з урахуванням побажань підприємств і реальних практичних завдань, які там вирішуються.

ФИЛИАЛЫ И БАЗЫ ПРАКТИК

Название предприятия

Адрес

Сайт

ТОВ «Фактор–друк»

м. Харків, вул. Саратовська, 51

www.factor.ua

РА «Формат-Харків»

м. Харків, вул. Іскринська, 37

www.format-kharkov.com.ua

ТОВ «Золоті сторінки»

м. Харків, вул. Бажанова, 44

www.goldenpages.ua

ТОВ «Репролайн»

м. Харків, вул. Гордієнківська, 10/12

reproline.org

АТ «НДІ Лазерних технологій»

м. Харків, пр. Науки, 14

www.niilt.kharkov.com

ТОВ «Бурунін і Ко»

м. Харків, вул. Мироносицька, 62

http://burunin.com.ua/

ТОВ «Видавництво «Ранок»

м. Харків, вул. Космічна, 21-А

www.ranok.com.ua

ТОВ «Астрон+»

м. Харків, Ващенківський в'їзд, 16

нема

ТОВ «Типографія «Мадрід»

м. Харків, вул. Ольминського, 14

http://madrid.in.ua

ТОВ «Тубний завод»

м. Харків, вул. Георгіївська, 10

http://tube-plant.com

ТОВ «Кволіум-системз»

м. Харків. пл. Рози Люксембург, 10

www.qualium-systems.com

ПП «Юнісофт»

м. Харків, вул. Морозова, 13б

http://ttornado.com.ua

ПП «Aladdin-print»

м. Харків, вул. Сумська, 4

http://aladdin-print.ua

ТОВ «Web Ukraine»

м. Харків, вул. Космічна 21а 

http://wu.ua

Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти

м. Харків, вул. І. Камишева, 37

http://dnzpoligraf.com.ua

 

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>