• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Студентське життя цікаве і різноманітне.

У нас в університеті проходять різні заходи, концерти, конкурси, тренінги і майстер-класи, на яких студенти можуть показати себе і свої таланти, дізнатися щось нове.

У вересні наймасштабнішою і захоплюючою подією для першокурсників традиційно є Zip-квест.

Zip-квест – захід, на якому по спеціально підготовленому маршруту учасники квесту подорожують по ХНУРЕ, знайомляться з його структурними підрозділами, беруть участь в конкурсах і просто весело проводять час. У цьому році кожна точка маршруту представляла країну, на точках учасники виконували завдання, які безпосередньо залежать від країни, і отримували за них бали. В організації квесту беруть участь волонтери - студенти, які допомагають групам орієнтуватися в університеті. Основна мета - подружити студентів між собою і познайомити зі структурою університету.

 

22 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся один з щорічних конкурсів краси і талантів "Міс і містер ХНУРЕ 2017", для проведення якого цього разу відчинив двері нічний клуб "Bolero"! Свято весни і краси зібрав понад 300 глядачів, які заповнили зал, з цікавістю і хвилюванням спостерігали за тим, що відбувається на сцені і вболівали за вподобаних учасників.

8 привабливих дівчат і 8 цікавих хлопців нашого університету змагалися за титул "Міс і містер ХНУРЕ 2017"! В рамках конкурсу проходило on-line голосування за учасників конкурсу «Міс і містер ХНУРЕ 2017» на сайті 057.ua. У цьому конкурсі брала участь студентка групи ВПС-15-2 Пархоменко Вероніка.

 

За підсумками конкурсу Міс ХНУРЕ стала студентка факультету автоматики та комп'ютеризованих технологій Марія Шацька, а Містером ХНУРЕ - Сергій Бутов, студент факультету комп'ютерної інженерії та управління.

Доповнили трійки переможців:

  • Перша Віце-міс - Дарина Приходько (ЕТ)
  • Друга Віце-міс - Вероніка Пархоменко (КН)
  • Перший Віце-містер - Денис Петрук (КН)
  • Другий Віце-містер - Еммануель Біней (ПММ)

Окремо були відзначені переможці конкурсу глядацьких симпатій, який відбувся за підтримки сайту 057.ua. Ними стали Черниш Єлизавета, факультет КН, а також Харламов Андрій.

Конкурс оцінював не тільки красу, але ще й таланти наших студентів. Найталановитішими учасниками були визнані Бовенко Костянтин, який продемонстрував професійну режисерську роботу, а також Дарина Приходько, яка виступила в жанрі пісочної анімації.

Організаторами конкурсу виступили студентський Сенат, профком студентів і студенти ХНУРЕ!

У квітні в ХНУРЕ щорічно проходить Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». Форум проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України з 1997 року.

Мета форуму - об'єднання молодих учених, студентів та аспірантів різних країн навколо ідеї створення інформаційного простору, зміцнення між ними зв'язків, довіри і співробітництва.

 

Девіз Форуму: «Інтелектуальна столиця України - Харків чекає на талановиту та обдаровану молодь».

Також в рамках Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» в університеті проводиться виставка технічної творчості молоді.

На виставці традиційно представлені прилади, пристрої і програмно-апаратні розробки, розробки з програмного забезпечення, а також поліграфічні розробки студентів кафедри МСТ: плакати соціальної та екологічної тематики, журнальні та книжкові видання, виготовлені із застосуванням мультимедійних інформаційних технологій.

 

9 квітня, з площі Свободи стартував III Харківський Міжнародний марафон.

У забігах на дистанції 4,2 км (міні-марафон) взяли участь 5 тис. чоловік, 10 км пробігли 3 тис. любителів бігу, 42,2 км (марафон) - 400 спортсменів. Крім того, близько 500 осіб пробігли естафети (4х10,55 км, 2х21,1 км), а у дитячих забігах взяли участь 3,5 тис. дітей.

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>