Одним з основних напрямків роботи кафедри МСТ є міжнародне співробітництво з університетами Європи, а також Північної Америки. Цей напрямок роботи дозволяє контролювати та підвищувати якість освіти.
Обмін навчальними планами і програмами, спільні наукові дослідження і розробки, підготовка спільних публікацій і доповідей, стажування викладачів, співробітників і аспірантів кафедри, обмін студентами є основними формами роботи в даному напрямку.
В даний час діє програма «Подвійного диплому» з Вищою школою економіки м. Бидгощ (Польща). Ця програма дозволяє нашим студентам отримати диплом магістра нашого університету і диплом магістра європейського зразка.
На кафедрі МСТ діють договори про науково-технічне співробітництво з наступними зарубіжними навчальними закладами:
- Угода про співробітництво між ХНУРЕ та Штутгартським медіа-університетом. Студенти мають можливість пройти навчання за програмою мобільності за наступними курсами: «Технологія друкованих видань», «Створення аудіо- та відеоконтенту», «Міжнародний менеджмент в медіаіндустрії».
- Угода про зміцнення зв'язків, розширення обміну досвідом підготовки фахівців в галузі видавничої справи та поліграфії і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання між вузами: НТУУ «КПІ», ХНУРЕ, Ташкентським інститутом текстильної та легкої промисловості, Казахським національним технічним університетом, Киргизьким технічним університетом, Таджицьким технічним університетом.
- Угода про співробітництво між ХНУРЕ та Вищою школою економіки м. Бидгощ (Польща). В рамках даної угоди в 2017-2018 році здійснюється спільна робота над проектом «Сколівщина туристична», мета якого створити мультимедійний додаток (з елементами геоінформатики) для десктопних і мобільних пристроїв.
З 16.05 по 22.05 2017 року делегація у складі: Світлани Кашуби (професора WSG, директора Європейського інституту, м. Бидгощ, Польща), Марека Шамота (професора, директора кафедри креативної промисловості «Поліграфічні, мультимедійні та Web-технології» в WSG), Оксани Бєлякової (заступника директора представництва Польської академії наук в м. Києві) брала участь у ІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології».
В рамках цієї конференції на пленарному засіданні професором М. Шамотом було зроблено доповідь на тему «Сучасна аудіовізуальна культура в розрізі партнерських відносин між Україною та Польщею».
Також в рамках цієї конференції було проведено відеоконференцію з університетом м. Гуанахуато (Мексика). З обох сторін були зроблені цікаві доклади.
Студенти кафедри МСТ взяли активну участь у III Міжнародній виставці «Світ очима молодих», що проходила в галереї під Брдо, м. Бидгощ, Польща (18 експонатів).
Спільний проект з німецьким університетом у місті Хайльбронн (Heilbronn University of Applied Sciences in Heilbronn) „Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2022) - Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи” (2022-2023)
В рамках проекту організовані мовні курси для студентів та викладачів – англійська та німецька мови (рівень А2, В2); онлайн курси для українських студентів; підтримка викладачів університету ХНУРЕ; розвиток компетенцій цифрового навчання для викладачів українських вишів; проводяться майстер-класи для студентів, аспірантів та викладачів ХНУРЕ, спільні проекти COIL/VE для розширення співробітництва між університетами.