• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Міжнародне співробітництво

Одним з основних напрямків роботи кафедри МСТ є міжнародне співробітництво з університетами Європи, а також Північної Америки. Цей напрямок роботи дозволяє контролювати та підвищувати якість освіти.

Обмін навчальними планами і програмами, спільні наукові дослідження і розробки, підготовка спільних публікацій і доповідей, стажування викладачів, співробітників і аспірантів кафедри, обмін студентами є основними формами роботи в даному напрямку.

В даний час діє програма «Подвійного диплому» з Вищою школою економіки м. Бидгощ (Польща). Ця програма дозволяє нашим студентам отримати диплом магістра нашого університету і диплом магістра європейського зразка.

На кафедрі МСТ діють договори про науково-технічне співробітництво з наступними зарубіжними навчальними закладами:

  • Угода про співробітництво між ХНУРЕ та Штутгартським медіа-університетом. Студенти мають можливість пройти навчання за програмою мобільності за наступними курсами: «Технологія друкованих видань», «Створення аудіо- та відеоконтенту», «Міжнародний менеджмент в медіаіндустрії».
  • Договір про наукове і навчальне співробітництво між Санкт-Петербурзьким університетом технології та дизайну і ХНУРЕ. Проводяться спільні науково-практичні конференції.
  • Угода про зміцнення зв'язків, розширення обміну досвідом підготовки фахівців в галузі видавничої справи та поліграфії і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання між вузами: НТУУ «КПІ», ХНУРЕ, Білоруським державним технологічним університетом, Ташкентським інститутом текстильної та легкої промисловості, Казахським національним технічним університетом, Киргизьким технічним університетом, Таджицьким технічним університетом, Московським державним університетом друку.

- Угода про співробітництво між ХНУРЕ та Вищою школою економіки м. Бидгощ (Польща). В рамках даної угоди в 2017-2018 році здійснюється спільна робота над проектом «Сколівщина туристична», мета якого створити мультимедійний додаток (з елементами геоінформатики) для десктопних і мобільних пристроїв.

З 16.05 по 22.05 2017 року делегація у складі: Світлани Кашуби (професора WSG, директора Європейського інституту, м. Бидгощ, Польща), Марека Шамота (професора, директора кафедри креативної промисловості «Поліграфічні, мультимедійні та Web-технології» в WSG), Оксани Бєлякової (заступника директора представництва Польської академії наук в м. Києві) брала участь у ІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології».

В рамках цієї конференції на пленарному засіданні професором М. Шамотом було зроблено доповідь на тему «Сучасна аудіовізуальна культура в розрізі партнерських відносин між Україною та Польщею».

Також в рамках цієї конференції було проведено відеоконференцію з університетом м. Гуанахуато (Мексика). З обох сторін були зроблені цікаві доклади.

Студенти кафедри МСТ взяли активну участь у III Міжнародній виставці «Світ очима молодих», що проходила в галереї під Брдо, м. Бидгощ, Польща (18 експонатів).

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>