• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти!

Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки!

Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете її отримати – дуже відповідальне рішення, яке може зіграти вирішальну роль у Вашому житті.

Тому, приймаючи таке рішення, Ви повинні бути впевнені в тому, що обрана Вами професія користується попитом на ринку праці. Крім матеріального – Ви отримаєте також естетичне задоволення від роботи, а навчальний заклад, який Ви оберете, якісно і професійно підготує Вас до майбутньої самостійної роботи. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша майбутня робота поєднувала в собі творчий підхід та переваги технічних наук – приходьте до нас, на спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія» (ВП).

Зараз в Україні функціонують тисячі видавництв, рекламних фірм, WEB-студій, дизайнерських фірм, редакцій газет та журналів, поліграфічних підприємств, підприємств з виготовлення пакувань і т.п. Цей бізнес у світовій практиці займає гідний рівень, у ньому працюють фахівці, які вміють поєднувати творчий підхід з інженерними рішеннями.

 

Ж. Дейнеко

Завідувач кафедри МСТ ХНУРЕ

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>