• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти!

Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки!

Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете її отримати – дуже відповідальне рішення, яке може зіграти вирішальну роль у Вашому житті.

Тому, приймаючи таке рішення, Ви повинні бути впевнені в тому, що обрана Вами професія користується попитом на ринку праці. Крім матеріального – Ви отримаєте також естетичне задоволення від роботи, а навчальний заклад, який Ви оберете, якісно і професійно підготує Вас до майбутньої самостійної роботи. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша майбутня робота поєднувала в собі творчий підхід та переваги технічних наук – приходьте до нас, на спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія» (ВП).

Зараз в Україні функціонують тисячі видавництв, рекламних фірм, WEB-студій, дизайнерських фірм, редакцій газет та журналів, поліграфічних підприємств, підприємств з виготовлення пакувань і т.п. Цей бізнес у світовій практиці займає гідний рівень, у ньому працюють фахівці, які вміють поєднувати творчий підхід з інженерними рішеннями.

Кафедра медіасистем і технологій (МСТ) з 1997 року веде підготовку фахівців для видавничо-поліграфічної галузі, з 2016 року – бакалаврів и магістрів за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія» і за спеціалізаціями: «Комп'ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв», «Технології друкованих видань», «Технології електронних мультимедійних видань», які орієнтовані на цей ринок праці, і тому у нас немає проблем з працевлаштуванням наших випускників, які працюють не тільки в Україні, але і в Польщі, Росії, Німеччині, Англії та інших країнах світу.

У 2017 році було підписано договір про співпрацю з Університетом Економіки (WSG – Wyższa Szkożła Gospodarki), місто Бидгощ, Польща. Цей договір відкриває нові можливості для наших студентів – реалізацію програми подвійного дипломування за спеціалізацією «Інформаційні технології в медіаіндустрії» (рівень магістр), завдяки якій студенти спеціальності «Видавництво і поліграфія» зможуть після закінчення навчання отримати дипломи обох університетів. При цьому необхідно зазначити, що диплом університету Економіки, який отримуватимуть наші студенти, дає право працевлаштування в будь-якій країні Євросоюзу без процедури нострифікації.

Наш сайт розповість Вам про різні сторони життя і діяльності колективу викладачів і студентів кафедри: навчальну і наукову роботу, історію кафедри, співробітництво із зарубіжними та українськими вузами, профільними підприємствами та допоможе Вам скласти уявлення про освітній і професійний рівень підготовки фахівців на кафедрі МСТ Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).

Вибір за вами. Чекаємо на Вас, творчі, неординарні особистості!

В. Ткаченко

Завідувач кафедри МСТ ХНУРЕ

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>