• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
 • (057) 702-13-78
 • (057) 702-18-91
 • d_mst@nure.ua

Вступна кампанія 2019 року

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 РОКУ

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙМАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ!

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України 28 грудня 2018 року. Правила прийому в ХНУРЕ прийняті Вченою радою університету, затверджені та підписані ректором 30 листопада 2018 роки (детальна інформація про правила прийому опублікована на сайті університету – nure.ua у розділі «Абітурієнту»).

Шановні абітурієнти та їх батьки! Звертаємо Вашу увагу на деякі особливості приймальної кампанії 2019 року.

 

Конкурсний відбір для абітурієнтів у 2019 році

Для конкурсного відбору абітурієнтів вишами будуть зараховуватися бали сертифікатів ЗНО з трьох конкурсних предметів. На спеціальність «186 Видавництво та поліграфія» в конкурсі беруть участь:

 1. ЗНО з математики;
 2. ЗНО з української мови та літератури;
 3. ЗНО з фізики, або хімії, або іноземної мови.

Вишам дозволили встановлювати в залежності від пріоритетності предмету рейтингові коефіцієнти. За спеціальністю «186 Видавництво та поліграфія» конкурсний бал складає:

 • бал атестата про повну загальну середню освіту (коефіцієнт 0,1);
 • ЗНО з математики (базовий рівень, коефіцієнт 0,45);
 • ЗНО з української мови та літератури (базовий рівень, коефіцієнт 0,2);
 • ЗНО з іноземної мови або фізики або хімії (базовий рівень, коефіцієнт 0,2).
 • вага балу за особливі успіхи (диплом МАН, призові місця в олімпіадах) і / або успішне закінчення Центру довузівської підготовки (ЦДП) ХНУРЕ – 0,05 (до 10 додаткових балів).

Учасникам Всеукраїнської олімпіади ХНУРЕ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка Міністерства, а саме для вступу на спеціальність 186, яка проводиться у ХНУРЕ відповідно до Положення (Додаток 7 до Правил вступу), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. 

Остаточно конкурсний бал множиться на регіональний (РК), галузевий (ГК), сільський (СК) та першочерговий (ПЧК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

 • РК для ХНУРЕ дорівнює 1,02;
 • ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності, яким надається особлива підтримка, у тому числі 186;
 • СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

В інших випадках конкурсний бал розраховується як сума балів за вступні випробування та інші показники конкурсного відбору відповідно до Правил вступу у ХНУРЕ в 2019 році (nure.ua).

 

 

УМОВИ ПРИЙОМУ-2019 ДЛЯ абітурієнтів на базі середньої освіти за результатами ЗНО

Як і у минулому році, подача заяв на перший курс бакалаврату буде повністю в електронній формі, в тому числі й для заочників.

Стосовно змін у термінах, основна вступна кампанія у 2019 році буде проведена в компактніші строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму. Так, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починається 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 годині 22 липня.

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право проходити співбесіду чи складати вступні іспити в приймальній комісії  –  о 18.00 годині 16 липня 2019 р.

При вступі до ВНЗ України у 2019 році вступники можуть подати до семи заяв не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

Сертифікат з іноземної мови буде прийматися тільки за 2018 і 2019 роки. У той час як сертифікати з інших предметів, як і раніше, будуть дійсні три роки. Тобто з усіх предметів, крім іноземної мови, абітурієнт в 2019 році зможе принести до приймальної комісії вузу сертифікати за 2017, 2018 і 2019 роки.  Вступник може подати сертифікати в будь-якій зручній йому комбінації.

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників на основі ЗНО та вступних іспитів із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за державним замовленням – не пізніше 18.00 години 26 липня 2019 р.

Строки закінчення виконання вимог до зарахування на місця за державним замовленням  –  до 18.00 години 31 липня 2019 р.

Особисто принести оригінали документів необхідно до  31 липня 2019 року.

Переведення на вакантні місця державного замовлення, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  не пізніше 09 серпня 2019 р.

Зарахування вступників за кошти фізичних та/aбо юридичних осіб та зарахування вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів  не пізніше 30 вересня 2019 р.

 

УМОВИ ПРИЙОМУ-2019 ДЛЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Для тих, хто вступатиме на основі диплома молодшого спеціаліста, подання документів триватиме до 22 липня, а вступні іспити пройдуть з 23 по 30 липня. Вступні іспити для молодших спеціалістів проводяться у вигляді тестів з математики та інформатики.

Під час подачі заяв до ВНЗ, абітурієнтам потрібно буде вказати пріоритетність цих заяв від одного до семи. Визначати мінімальний бал для зарахування будуть вищі навчальні заклади.

Ознайомитись з рейтинговим списком вступників – випускників технікумів та коледжів та вступних іспитів із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця за державним замовленням 31 липня 2019 року. Принести оригінали документів необхідно до 18:00 годин 01 серпня 2019 року.

УМОВИ ПРИЙОМУ-2019 ДЛЯ магістрів спеціальності 186 Видаництво та поліграфія

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за всіма формами навчання (денна та заочна), на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються наступними термінами:

–        прийом документів починається не пізніше 10 липня і закінчується не раніше 23 липня;

–        строки проведення вступних екзаменів і фахових випробувань з 02 по 31 липня 2019 р.;

–        термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування не пізніше 05 серпня 2019 р.;

–        строки закінчення виконання вимог до зарахування на місця за державним замовленням  до 19.00 години 10 серпня 2019 р.;

–        зарахування вступників за державним замовленням 11 серпня 2019 р.;

–        строки закінчення виконання вимог до зарахування на місця за кошти фізичних та/aбо юридичних осіб  до 12.00 години 29 серпня 2019 р.;

–        зарахування вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/aбо юридичних осіб до 30 серпня 2019 р.

Більш докладно про ці нововведення оголошено на сайті університету радіоелектроніки в правилах вступу 2019 року nure.ua.

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЗАРАЗ – УСПІХ В МАЙБУТНЬОМУ!

Шановні абітурієнти, будьте особливо уважні при заповненні пріоритетів свого вибору. На перше місце треба поставити найбільш бажаний вуз і спеціальність.

Цей дуже важливий вибір майбутньої спеціальності та вищого навчального закладу слід визначити зважено і безпомилково! Якщо Ви сумніваєтеся – приходьте до нас! З 1 липня в Консультаційний пункт, де кваліфіковані викладачі та співробітники університету допоможуть Вам зробити правильний вибір.

ЕТАПИ НАДХОДЖЕННЯ. ВАЖЛИВІ ДАТИ І КРОКИ:

Крок 1. Тестування ЗНО 2019:

Інформація на сайті – http://zno-kharkiv.org.ua

Крок 2. Робота приймальної комісії ХНУРЕ. Прийом документів з 10-22 липня (лише 13 днів!!!)

Запрошуємо відвідати консультаційний пункт ХНУРЕ з питань електронного вступу (Приймальна комісія ХНУРЕ) і подати заяву, вибравши спеціальності ХНУРЕ за першими пріоритетами. Сайт консультаційного пункту ХНУРЕ:  vstup.nure.ua

Крок 3. Принести оригінали документів до приймальної комісії після 26 липня 2019 року та стати студентом ХНУРЕ!

 Подробнее о Правилах приема

 Подробнее о Вступительной кампании 2019

 Чекаємо на Вас, шановні абітурієнти!

м. Харків, пр. Науки, 14, корпус "І", 5-й поверх, ауд. 507

тел. +38 (057) 702 13 78              mst.nure.ua

Графік роботи Приймальної комісії ХНУРЕ:

 • понеділок-п’ятниця – з 9-00 до 17-00
 • субота – з 9-00 до 13-00

Приймальна комісія, кімната 146 (1-й поверх), головний корпус ХНУРЕ

+38 (057) 702-17-20                     abitur@nure.ua

 

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>