• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Захист бакалаврських робіт в умовах воєнного стану

З 07 по 25 липня на кафедрі МСТ в умовах воєнного стану проходили захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів.

Кафедра вітає своїх бакалаврів! Ви – всі молодці, всі чудово впорались із своїми кваліфікаційними роботами! 57 робіт – це підсумок чотирьох років навчання, це досвід та реалізація ваших задумів та ідей, це завершальний етап першого рівня вищої освіти.

Диплом бакалавра – це перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх сил! Швидко пролетіли чотири роки студентського життя, багато було цікавого і корисного, але були й розчарування та перешкоди, а надалі вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих рішень.

Впевнені, що знання, які ви набули на кафедрі МСТ, принесуть вам успіхи й сприятимуть кар’єрному зростанню й матеріальному благополуччю на нашій рідній землі!

Бажаємо вам завжди дотримуватися золотого правила, (про правило «золотого перетину» також не слід забувати) ‒ продовжувати навчання упродовж всього життя і не зупинятися. Тому для початку запрошуємо вас вступати до магістратури нашої спеціальності – 186 Видавництво та поліграфія! І стати більш кваліфікованими у своїй галузі. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете завжди успішними і затребуваними.

Колектив кафедри МСТ

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>