• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ

24 грудня 2021 року пройшов перший захист курсових проектів студентами 2-го курсу з дисципліни Художні основи проектування видань.

Згідно з попереднім планом захисту було заслухано 12 студентів. Тематика робіт була присвячена створенню журналів, книг, настільних ігор та сайтів.

Відповідно до регламенту, захист курсових проектів проходив у два етапи: 1 – доповідь студента 5 хвилин з поданням результатів своєї роботи, 2 – відповідь на запитання з аудиторії.

При захисті своїх робіт студенти показали себе з кращого боку: підготували змістовні доповіді, відібрали якісний ілюстративний матеріал, а також давали вичерпні відповіді на запитання.

Бажаємо студентам успіхів та натхнення у навчанні та успішного завершення зимової сесії!

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>