• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Поздоровляємо з перемогою!

Поздоровляємо Корнієць Наталю Вікторівну (КТСВПВм-19-1) і Петрову Катерину Костянтинівну (ВПВПС-17-1) з перемогою!

На Відкритому конкурсі студентських наукових робіт з поліграфії, видавнчої справи «Молодь і поліграфія», який відбувся у м. Львові (Українська академія друкарства).

Наталя Корнієць з роботою «Дослідження ефективності сприйняття матеріалу для розробки рекомендацій щодо дизайну навчальних видань» зайняла 3-є місце з напрямку «Книжкова графіка і дизайн видавничо-поліграфічної продукції». Науковий керівник – доц. Вовк О.В.

Катерина Петрова з роботою «Розробка скриптів для автоматизації процесу створення та імпорту анімації в середовищі Adobe Animate»зайняла 3-є місце з напрямку «Технологія поліграфічного виробництва, фото- та поліграфічні матеріали, комп’ютерна обробка текстової і графічної інформації». Науковий керівник – проф. Бізюк А.В.

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>