• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Молодіжна школа-семінар в рамках PMW-2020

У Харківському національному університеті радіоелектроніки 3 листопада 2020 р. пройшла традиційна молодіжна школа-семінар.

Засідання проходили в дистанційному режимі. Але це не завадило плідній роботі. Було представлено 40 цікавих доповідей українських і зарубіжних учасників ХНУРЕ, НТУ "ХПІ", ХНЕУ, Університету штату Гуанахуато (Мексика).

Даний захід проходить в рамках проведення V Міжнародної науково-технічної конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології» (PMW-2020), яка в цьому році проходить у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (м.Київ)

Дякуємо всім учасникам і організаторам цього заходу!

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>