• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Випускники технікумів розпочали заняття

9 вересня відбулася зустріч завідувача кафедри Володимира Ткаченко та студентів прискоренної форми навчання.У цьому році на спеціальність 186 Видавництво та поліграфія було зареєстровано 35 заяв від випускників різних технікумів та коледжів не тільки Харкова, але й іншіх міст України.

З понеділка 14 вересня разом з потоком другого курсу бакалаврського рівня підготовки розпочнуться заняття у студентів прискореної форми навчання.

Вітаємо студентів першого прискореного курсу групи ВПВПСу-20-1 зі вступом до ХНУРЕ на кафедру Медіасистем та технологій та початком навчання за спеціальністю Видавництво та поліграфія!

                                   

 

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>