• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

1 березня відбувся день відкритих дверей

1 березня, перший день весни! Завершальний у цьому навчальному році День відкритих дверей зібрав величезну кількість абітурієнтів та гостей.

На початку цього заходу всі присутні мали можливість познайомитися з напрямами підготовки університету, розробками та презентаціями різних факультетів та кафедр.

В актовій залі всіх присутніх привітав ректор університету Валерій Семенець, підкреслив великі можливості, які відкриває ХНУРЕ перед абітурієнтами, побажав відповідально підійти до вибору майбутньої спеціальності та висловив сподівання побачити більшість присутніх у новому навчальному році в якості студентів ХНУРЕ.

Викладачі кафедри МСТ презентували розробки студентів, провели екскурсію комп’ютерними класами кафедри, студенти підготували майстер-клас, у якому із задоволенням прийняли участь усі присутні. Перед присутніми виступив завідувач кафедри Володимир Ткаченко, він стисло розповів про особливості кожної освітньої програми, про переваги навчання на спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, про можливості поєднувати творчість з особливостями технічних наук. Багато зацікавлених питань та відвертих відповідей прозвучало на цьому заході. Абітурієнти були запрошені до участі в олімпіаді з математики, української мови та літератури, яка дасть можливість отримати додаткові бали до свого сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.

Сподіваємось, що позитивна атмосфера кафедри приємно вразила кожного абітурієнта, а яскраві емоції від Дня відкритих дверей надовго запам’ятаються гостям. 

Всі фотографії

 

 

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>