• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Вітаємо наше нове поповнення!

30 серпня на стадіоні Харківського національного університету радіоелектроніки відбулось традиційне свято посвячення у студенти, на якому понад тисячі вчорашніх абітурієнтів приєднались до родини ХНУРЕ. Студенти першого курсу спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, а їх у цьому році більше 70 осіб також прийняли участь у цьому святі.

Привітав першокурсників ректор університету, професор Валерій Семенець, який разом із колегами побажав студентам відповідального ставлення до навчання, натхнення та плідної роботи, а також підкреслив, що попри будь-які перепони на новому шляху, кожен учень може завжди розраховувати на підтримку викладачів та адміністрації.

Студенти познайомились з керівництвом університету, факультету, були представлені куратори груп першого курсу, проведено бесіди о навчанні в університеті радіоелектроніки.
Посмішки на обличчях студентів та їх батьків, веселий настрій та натхненний ентузіазм – таким був для них перший день у ХНУРЕ.

Наступний день також було відзначено цікавим заходом, який познайомив першокурсників не тільки з одногрупниками, а також зі студентами інших факультетів. 31 серпня на стадіоні нашого університету стартував традиційний квест для новоспечених студентів «ZIP-quest. Розархівуй університет!», який щороку проводиться за спільною ініціативою студентів та керівництва вишу, а також при активній підтримці асоціації випускників ХНУРЕ.

Протягом дня багато команд першокурсників змагались між собою, вирішуючи різноманітні завдання по всій території університету, одночасно знайомлячись з розташуванням корпусів, кафедр та аудиторій ХНУРЕ. Сподіваємось, що й наступні роки пройдуть для наших студентів також цікаво та насичено, як і перші дні у ХНУРЕ!

Дорогі першокурсники!

Бажаємо вам повною мірою скористатися можливостями, які дає університет, і здобути високоякісну освіту. Хай буде у вас багато перемог – творчих і наукових! На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

Бажаємо вам удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів, цікавих подій. Нехай студентські роки пройдуть легко, безтурботно і залишать приємні спогади на все життя. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Щасливих вам студентських років!

Фотографії з посвяти в студенти – Фотозвiт

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>