• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Новини

Підсумки вступної кампанії 2019

Підсумки вступної кампанії 2019

Вступна кампанія 2019 року наближається до завершення, тому вже сьогодні можна оголосити деякі підсумки роботи по набору абітурієнтів цього року. Кожного року приймальна кампанія має свої особливості. У цьому році – це також не виняток: були значно скорочені строки подання заяв, 22 липня закінчилась подача заяв на перший курс як денної так і заочної форми навчання, зменшення кількості заяв на бюджет, впровадження ЗНО з іноземної мови при вступі до магістратури. Кожного року мінімальний поріг ЗНО не долає близько 20% школярів, це, звичайно, не надає великого оптимізму на початку вступної кампанії в питаннях набору на перший курс.

Однак, за результатами конкурсу на спеціальність 186 Видавництво та поліграфія було подано на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання – 254 заяви, з них більш 110 заяв з 1 та 2 пріоритетом. Це значно більше ніж у 2017 та 2018 роках. Прохідний конкурсний бал у цьому році значно підвищився, він склав 168,86 (на згадку, у 2017 році – 154,6, а у минулому – 162,8).

1 серпня на місця державного замовлення були зараховані на навчання 39 вступників для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. На жаль, було отримано лише 6 бюджетних місць на перший прискорений курс навчання на базі ОКР молодшого спеціаліста – це випускники технікумів та коледжів. Також лише 3 бюджетних місця зайняли студенти 1 курсу заочної форми навчання.

Конкурсний відбір для здобуття ступеня магістра по 186 спеціальності у цьому році здійснювався за результатами вступних випробувань у формі вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань (за умови успішного проходження додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю). У цьому році до магістратури за освітньою програмою Технології електронних мультимедійних видань (ТЕМВ) було зареєстровано більше 20 заяв. Це – випускники інших неспоріднених спеціальностей як нашого університету, так і інших вишів Харкова (НТУ «ХПІ», ХНУ ім. Каразіна). 18 вступників рекомендовано на зарахування до магістратури по освітній програмі ТЕМВ (з них 7 бюджетних місць), 13 – по освітній програмі КТСВПВ (з них 7 бюджетних місць), 2 – по освітній програмі ТДВ (2 бюджетних місця), 8 – на заочну форму навчання по спеціальності КТСВПВ (1 бюджетне місце).

До 30 серпня продовжується зарахування абітурієнтів за кошти фізичних осіб (контрактну форму навчання), але вже 25 вступників склали контракт та зараховані згідно з наказом за освітньою програмою Видавничо-поліграфічна справа на перший курс.

Якщо стисло підвести підсумки приймальної кампанії, наш університет у цьому році посів за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія – 1 місце серед ЗВО України.

Сердечно дякуємо нашим майбутнім першокурсникам та їх батькам за усвідомлений правильний вибір, адже бути студентом 186 спеціальності Видавництво та поліграфія – сучасно, престижно, перспективно та цікаво!

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>