• 61166, м. Харків, пр. Науки, 14, корпус «І»
  • (057) 702-13-78
  • (057) 702-18-91
  • d_mst@nure.ua

Олександр Павлович Зелений

Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри медіасистем і технологій (МСТ) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ)

+38 (095) 466-72-14

E - mail: zeleniy777@gmail.com

ORCID iD

ResearcherID

Google Academy

Освіта

1973 - Харківський державний університет ім. Горького, механіко-математичний факультет, спеціальність - математика.

1996 - Кандидат технічних наук. Спеціальність: 05.13.04 - Автоматизовані системи управління та системи обробки інформації.

2016 - старший викладач кафедри МСТ.

Навчальна робота

Курси лекцій з лабораторними і практичними заняттями: інтернет-маркетинг, бази даних мультимедійних систем, просування кросмедійних продуктів і мобільних додатків, тестування і забезпечення якості мобільних додатків.

Наукова робота

Наукові інтереси: інформаційні системи і технології, комп'ютерні мережі, протоколи та управління, геоінформаційні системи і технології, проектування інформаційно-керуючих систем, інтернет-маркетинг.

Студентам

Для студентів постійно проводяться різні заходи, які націлені на те, щоб розвивати студентів всебічно. Серед них турніри "Що? Де? Коли?", Проведення виставок, організація творчих ... Детальніше >>

Абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати Вас на сайті кафедри медіасистем і технологій Харківського національного університету радіоелектроніки! Вибір майбутньої професії і навчального закладу, де Ви зможете ... Детальніше >>

Партнери

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
Національний університет "Львівська політехніка",
Українська академія друкарства,
Національний технічний університет ... Детальніше >>