22-24 квітня в нашому університеті проходить ХХХ Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь у ХХІ столітті».
23 квітня відбулося засідання секції «Комп’ютерні технології в поліграфії», в якій традиційно беруть участь студенти спеціальності G20 Видавництво та поліграфія була представлена 40 тезами у збірнику форуму. Багато цікавих доповідей та нових ідей було представлено на конференції, дуже активно в роботі конференції взяли участь здобувачі 4го року навчання, які через 2 місяці будуть захищати кваліфікаційні роботи бакалаврів. Це для них перша спроба показати свої роботи та результати досліджень.
За результатами роботи секції призові місця посіли наступні студенти:
І місце:
Шостак Валерія Віталіївна, ВПВПС-23-2
(науковий керівник: Кулішова Н.Є.)
ІІ місце:
Чуйко Єлизавета Олексіївна, ВПВПС-23-2
(науковий керівник: Кулішова Н.Є.)
Хованец Анна Олегівна, ВПВПС-23-3
(науковий керівник: Супрун О.О.)
ІІІ місце:
Сокрута Софія Володимирівна, ВПВПС-24-1
(науковий керівник: Морозова Л.Ю.)
Карпенко Микита Валерійович, КТСВПВм-25-1
(науковий керівник: Кулішова Н.Є.)
Бажаємо всім учасникам та переможцям нових наукових звершень, ярких незабутніх перемог та подальших успіхів!